ساعت: ۰۱:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ شناسه خبر: 50147

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان گفت:رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد(ص) با حضور گردان های بیت المقدس و عاشورا در منطقه عمومی رزمایش بسیج برگزار می گردد.

فرمانده سپاه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار سرویس حماسه و دفاع “سیرجان خبر” گفت:حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی برابر قانون اساسی جمهوری اسلام ایران بر عهده سپاه پاسداران می باشد و سپاه بدنبال آرمان های جمهوری اسلامی یعنی عدالت،استقلال،آزادی و ….. در برابر نفوذ دشمن و دفاع از مظلومین عالم بخصوص جهان اسلام است.

سرهنگ مهدوی فرد در ادامه اظهار داشت:دشمن در تلاش است با سو استفاده از التهابات داخلی،ناامیدی و ناکارآمدی نظام را در بین مردم تلقین کند و ناحیه مقاومت بسیج سیرجان در نظر دارد به منظور جلوگیری از تحرکات دشمن و تقویت روح حمایت مردم از نظام و در جشن ۴۰ سالگی انقلاب رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد)ص( با حضور گردان های بیت المقدس و عاشورا در منطقه عمومی رزمایش بسیج برگزار کند.

وی در خصوص اهداف برگزاری این رزمایش گفت:رزمایش در تاریخ ۲۴ و۲۵ شهریور ماه برگزار می گردد و همچنین گروه های جهادی بمنظور خدمت رسانی و محرومیت زدایی مشغول به فعالیت و تا پایان هفته دفاع مقدس ادامه دارد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده