ساعت: ۱۱:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ شناسه خبر: 60661

به مناسبت 13آبان رژه موتوری و خودرویی نیروهای نظامی، انتظامی و دستگاه‌های خدمات‌رسان در شهرستان سیرجان برگزارشد.

به گزارش “سیرجان خبر” ۱۳ آبان یادآور مهمترین وقایع در تاریخ انقلاب و سیاسی معاصر میهن است، حوادثی که هر کدام نقش تعیین کننده ای در مبارزه ملت غیور ایران در مسیر مبارزه با استبداد و استکبار جهانی محسوب می شود.

نقطه اوج حوادث این روز مربوط به ۱۳ آبان سال ۱۳۵۸ است که جمعی از دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر سفارت آمریکا که به لانه جاسوسی تبدیل شده بود، گام بزرگی در راستای قطع چنگال شیطان بزرگ و ایادی اش از کشور برداشته شد که به تعبیر امام خمینی(ره) انقلاب دوم لقب گرفت.

در سال های گذشته روز ۱۳ ابان آیین های مختلفی در سراسر کشورو شهرستان سیرجان برای زنده نگه داشتن این روز از سوی دانش آموزان و سایر اقشار مختلف مردم انقلابی برگزار می شد، اما شدت گرفتن بیماری کرونا طی روزهای اخیر تمامی برنامه های تدارک دیده شده حضوری و اجتماعات را لغو کرد.

امسال در شهرستان سیرجان مراسم 13 آبان به صورت رژه موتوری و خودرویی برگزار شد رژه موتوری و خودرویی نیروهای نظامی، انتظامی و دستگاه‌های خدمات‌رسان از محل گلزار شهدا آغاز و تا مرقد مطهر شهدای گمنام(پارک شهید هادی) ادامه داشت.

در این مراسم که ده‌ها خودرو و موتور سوار متشکل از نیروهای نظامی، انتظامی، بسیجیان و اقشار مختلف مردم و مسئولان ادارات ونهادها بودند با نصب پلاکارد های مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از توطئه‌ها و سیاست‌های استکبار جهانی نشان دادند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده