ساعت: ۱۹:۰۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۵ شناسه خبر: 40894
رییس اداره صنعت،معدن و تجارت سیرجان خبر داد/

رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان سیرجان گفت:نهمین نمایشگاه مبلمان،لوستر و کالای خواب در 83 غرفه در محوطه سالن امام علی(ع) دایر است.

رییس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار سرویس اقتصادی “سیرجان خبر” اظهار داشت: نهمین نمایشگاه مبلمان،لوستر و کالای خواب در متراژ 3500 متر مربع و 83 غرفه که 2500 متر مربع غیر بومیاز برترین های بازار مبل تهران می باشند و 1000 متر مربع مربوط به غرفه های بومی است در محوطه سالن امام علی(ع)  دایر است که این غرفه ها با کمترین قیمت در اختیار غرفه داران قرار گرفته تا خدمات دهی به عرضه بهتر مبلمان صورت پذیرد.

خواجویی اذعان داشت:در هیچ جای کشور چنین نمایشگاهی برگزار نشده است و فاکتور یک شکل با مهر برجسته در اختیار غرفه داران قرار دارد و قیمت ها هم با اتیکت در اختیار خریداران و لیست قیمتی که توسط کمیته ای از رییس اتحادیه نماینده صنعت معدن نماینده فرماندار و رییس اماکن ناجا نماینده اتاق اصناف و تیم کارشناسی قیمت گذاری کرده است که مردم می توانند بدون هیچ دغدغه خاطری خرید کنند.

وی در خصوص خرید کالا از نمایشگاه گفت:قاعده خرید به این صورت است که مشتری ابتدا فاکتور را تحویل و بیعانه می دهد و پس از ارسال بار تا یک هفته یا یک ماه اول اجناس را کنترل بدون عیب و نقص تحویل می گیرد و سپس تسویه می کند و اگر عیب داشت از تحویل خودداری کنند و تا 45 روز منع قانونی ندارد و مشتری می تواند بیعانه خود را پس بگیرد.

خواجویی در پایان اظهار داشت:مبلمان در همه رده ها،سرویس خواب و لوستر با حضور دو شرکت بومی و غیربومی و برترین تولید کنندگان و برنده ها در این نمایشگاه وجود دارد که دارای سابقه بسیار طولانی در این زمینه هستند.

مسئول برگزاری نمایشگاه در گفت و گو با خبرنگار سیرجان خبر اظهار داشت:نهمین نمایشگاه مبلمان لوستر و کالای خواب در سیرجان در حال برگزاری که تماما توسط تولیدکنندگان داخلی تولید شده است و تمامی این شرکت ها دارای جواز و تعداد پنج شرکت در این نمایشگاه جواز صنایع دارند و مدیرعامل های این شرکت ها در این نمایشگاه حضور دارند که در ایران بی سابقه است.

محمد رضا بازارشاهی اظهار داشت:بیشترین شرکت کنندگان این نمایشگاه از شهرهای تهران،قم و مشهد هستند و قیمت های ارائه شده در این نمایشگاه 30 درصد زیر قیمت بازار است و توسط کارشناسان اتحادیه قیمت گذاری شده است و تحویل کالا بمدت 10 تا 30 روز بعد از نمایشگاه است و طبق یک فاکتور واحد فاکتور و به صورت سیستمی صادر می شوند.

مدیرعامل شرکت شقایق افق ایرانیان گفت:در طول 12 سال سابقه فعالیت بنده اولین نمایشگاه است که به این شیوه در حال اجراست که در ایران رکورد دار است که حتی در نمایشگاه تهران چنین سیستمی پیاده نشده است.

وی در پایان اظهار داشت:نهمین نمایشگاه است در سیرجان برگزار شده است و سیرجان یکی از سخت ترین نمایشگاه های برگزاری شده است و بسیار اصولی طراحی شده است و در ایران بی نظیر است در این نمایشگاه برندهای زیادی وجود دارد که ثبت اختراع دارند و شش شرکت دارای برند در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده