ساعت: ۱۴:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۲/۱۱ شناسه خبر: 26125

رئیس دانشگاه آزاد سیرجان گفت:بزودی پژوهشکده سما نیز راه اندازی و در اختیار پژوهشگران قرار خواهد گرفت.

به گزارش سرویس دانشگاه “سیرجان خبر” دکتر ابوالفضل جعفر قلیخانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان در دیدار با نخبگان جوان و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: موفقیت نصیب کسانی می شود که فرصت ندارند و به دنبال آن بروند که اگر شرایط را فراهم کنیم و مطلوبیت اجتماعی داشته باشیم موفقیت به سراغتان خواهد آمد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان افزود: مقاله عبارت است از گزارش کار پژوهشی و تحقیقاتی و به همین دلیل مقاله ها باید حاصل کار پژوهش و تحقیق باشد که در این راستا امکانات واحد در اختیار پژوهشگران است و سیاست دانشگاه نیز حمایت کامل از مقالات و پژوهشگران است و از کسانی که شرایط محقق شدن را داشته باشند حمایت کامل انجام می شود.
وی گفت: بزودی پژوهشکده سما نیز راه اندازی و در اختیار پژوهشگران قرار خواهد گرفت و همچنین در ساختمان جدید کارگاه و آزمایشگاه ها فضای کافی برای پژوهشگران دیده شده است.
در ادامه این دیدار مریم نادری مسئول باشگاه پژوهشگران جوان واحد سیرجان با توجه به عضویت داشتن 50 نفر در باشگاه پژوهشگران واحد به ارائه گزارش عملکرد این باشگاه پرداخت و همچنین برخی از اعضای باشگاه جوان نیز به بیان دیدگاه ها، دغدغه ها و مشکلات پژوهشی پرداختند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده