ساعت: ۱۰:۳۰ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ شناسه خبر: 62912

فرمانده پلیس راه سیرجان با اشاره به اهمیت بستن کمربند سرنشینان عقب خودرو بیان کرد: بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان عقب اجباری است.

به گزارش “سیرجان خبر” فرمانده پلیس راه سیرجان درنشست خبری با اصحاب رسانه سیرجان گفت: بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان عقب اجباری است.

سرهنگ مهدی سلیمی، با اشاره به اهمیت بستن کمربند سرنشینان عقب خودرو بیان کرد: طرح آموزش و تذکر به خودروهای عبوری را آغاز کردیم و از هفته آینده با خودروهایی که سرنشینان عقب آن کمربند ایمنی نبسته باشند، برخورد می کنیم.

وی اذعان کرد: با توجه به این که بستن کمربند سرنشین جلو برای خودروها فرهنگ سازی شده است اما شاهد این هستیم که سرنشینان عقب کمربند نمی بندند و نیاز است در این رابطه اطلاع رسانی بیش تر شود که برای مسافرت های برون شهری بستن کمربند سرنشینان عقب اجباری است.

فرمانده پلیس راه شهرستان سیرجان با اشاره به آغاز طرح زمستانی اشاره کرد و گفت: با شروع فصل سرد و تغییرات آب و هوایی شهروندان برای مسافرت های بین شهری یک سری نکات مانند؛ استعلام از هواشناسی، بررسی وسایل فنی خودرو، زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی و … را در نظر بگیرند.

سرهنگ سلیمی از شهروندان خواست در مسیر مسافرت خود همکاری متقابل را با واحدهای امدادی داشته باشند و به هشدارها و توصیه های آن عمل کنند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده