ساعت: ۰۷:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۳/۱۸ شناسه خبر: 991

حاج محمدعلی ابوالقاسمی؛ مجری نماز جمعه سیرجان  شب گذشته به علت سکته قلبی دار فانی را وداع گفت. یکی از بستگان نزدیک ایشان در گفت و گو با خبرنگار «سیرجان خبر» بیان داشت: نیمه شب گذشته وی پس از اظهار ناراحتی از ناحیه سینه توسط فرزندش به بیمارستان اعزام شد و متأسفانه پیگیری های تیم […]

IMG_1576حاج محمدعلی ابوالقاسمی؛ مجری نماز جمعه سیرجان  شب گذشته به علت سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.

یکی از بستگان نزدیک ایشان در گفت و گو با خبرنگار «سیرجان خبر» بیان داشت: نیمه شب گذشته وی پس از اظهار ناراحتی از ناحیه سینه توسط فرزندش به بیمارستان اعزام شد و متأسفانه پیگیری های تیم درمانی بیمارستان جواب نداد و آن بزرگوار دار فانی را وداع گفت.

شایان ذکر است حاج محمدعلی ابو القاسمی؛ دبیر ستاد نمازجمعه سیرجان و مجری برنامه های این ستاد بوده و علاوه بر این آن مرحوم سالهای متمادی فرماندهی بسیج دانش آموزی شهرستان سیرجان را بر عهده داشت  و همچنین هیئت عزداری امام رضا(ع) محله کوی المهدی (عج) نیز از دیگر یادگار آن مرحوم می باشد.

پایگاه خبری تحلیلی سیرجان خبر ضمن ابراز تاسف و همدردی با خانواده آنمرحوم و همشهریان عزیز به اطلاع میرساند مراسم تشییع آن عزیز روز یکشنبه 19 اردیبهشت ساعت 9 صبح از جلوی هئیت امام رضا (ع) کوی المهدی برگزار می گردد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده