ساعت: ۱۱:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ شناسه خبر: 60991
به همت بسیج دانشجویی سیرجان؛

رئیس شورای شهر شهرستان سیرجان گفت: با پیگیری های بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان با به همت اعضای شورای شهرسیرجان مصوب گردید بلوار دانشگاه به نام شهید محسن فخری زاده نامگذاری شود.

رئیس شورای شهر شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده گفت: متأسفانه عوامل کوردل بار دیگر دشمنی و کینه دیرینه خود نسبت به نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند و در آخرین اقدام شهادت شهید سرافراز محسن فخری‌زاده که از دانشمندان و افراد تأثیرگذار علمی کشور بوده را ترور ناجوانمردانه کردند.

ابوذر زینلی گفت: پس از شهادت شهید محسن فخری زاده در اولین جلسه علنی شورای شهر نام گزاری یکی از معابر شهرستان سیرجان به نام این شهید بزرگوار مطرح شد.

وی گفت: باتوجه به پیگیری های مکرر بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان و با توجه به شخصیت علمی این شهید بزرگورا در جلسه ای که با اعضای شورای شهر پیرامون این درخواست برگزار گردید مصوب شد که بلوار پردیس به نام شهید هسته ای محسن فخری زاده مزین گردد.

گفتنی است اعضای شورای شهرسیرجان با هفت رای به این تغییر نام رای مثبت دادند.

سروان پاسدار قاسم قاسمی نژاد مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان از این اقدام انقلابی شورای شهر سیرجان کمال تقدیر و تشکر را داشت گفت: جامعه دانشجویی شهرستان سیرجان تا رسیدن به قله های افتخار ادامه دهنده راه این شهید بزرگوار خواهد بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده