ساعت: ۱۲:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۷ شناسه خبر: 49075

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان گفت: سه پروژه آبیاری قطره‌ای زیرسطحی و رو سطحی، دو طرح آبیاری کم فشار، یک واحد گلخانه، یک طرح بسته بندی و خشک کردن میوه و سبزی، و دو واحد مرغداری در سیرجان افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش “سیرجان خبر” بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی ،محمود آبادی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیرجان گفت: در هفته جهاد کشاورزی نه پروژه کشاورزی و دامپروری شامل ۵ طرح آب و خاک، یک طرح تولیدات گیاهی، یک طرح صنایع تبدیلی و دو طرح دامپروری به بهره برداری می‌رسد.

وی گفت: پنج پروژه آبیاری تحت فشار و کم فشار در مساحت ۵۱۸ هکتار با هزینه کرد اعتبار کل بیش از ۶۷ میلیارد ریال که بیش از ۳۵ میلیارد ریال آن از اعتبارات دولتی بوده است، اجرا شده است که این طرح‌ها همزمان با هفته جهاد کشاورزی به بهره برداری می‌رسد.

محمودآبادی افزود: از دیگر طرح‌های قابل افتتاح یک واحد پرورش مرغ گوشتی ۱۰۰ هزار قطعه‌ای با اعتبار هزینه شده بیش از ۴۵ میلیارد ریال و یک واحد پرورش مرغ تخمگذار با ظرفیت ۳۰ هزار قطعه‌ای و اعتبار هزینه کرد ۲۲ میلیارد ریال می‌باشد.

وی در ادامه افزود: یک واحد مجتمع گلخانه‌ای در سطح ۴۰۰۰ مترمربع با هزینه کرد اعتبار بیش از دو میلیارد ریال و یک واحد خشک کن و بسته بندی میوه و سبزی به ظرفیت ۱۵۰۰ تن با هزینه کرد اعتبار ۱۳ میلیارد ریال در این هفته افتتاح و به بهره برداری می‌رسد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده