ساعت: ۰۸:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۸/۲۶ شناسه خبر: 21145

مجمع عدالتخواه دانشجویی دانشگاه آزاد سیرجان با انتشار بیانیه ای در خصوص پرونده فساد مالی شهرداری و شورای اسلامی سیرجان، خواستار برخورد قاطع و به دور از لابی گری های سیاسی با متهمان این پرونده شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی  “سیرجان خبر”، مجمع عدالتخواه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان با ارسال بیانیه ای در خصوص پرونده فساد مالی شهرداری و شورای اسلامی سیرجان به پست الکترونیکی پالیگاه اطلاع رسانی “سیرجان خبر”، خواستار برخورد قاطع و به دور از لابی گری های سیاسی با متهمان این پرونده شد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
عدالتخواهی لب انتظار ما از دانشجویان است. امام خامنه ای
طبق فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب “مبارزه با فساد یکی از پایه های اصلی حکومت و نظام اسلامی است.این روش امیرالمومنین (ع) است.مطمئنا هیچ چیز مردم را به قدر این خوشحال نمی کندکه نظام جمهوری اسلامی در راه احقاق حق عامه مردم با زورگوها،مفسدهای مالی,زیادخواه ها ومفت خوارها مقابله کند”
انتشار اخباری مبنی بر دستگیری یکی از اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان شهرداری سیرجان به دلیل تخلفات گسترده مالی موجب شکل گیری پرسش های فراوان در اذهان عمومی و بروز نگرانی بسیار بین علاقه مندان به اسلام وانقلاب اسلامی شده است.

متاسفانه شهرداری وشورای شهر سیرجان از گذشته با تخلفات و پرونده هایی از این قبیل مورد اتهام قرار گرفته بوده است که عدم رسیدگی و برخورد قاطع ، دقیق و ظریف با این نوع پرونده ها باعث ظهور دوباره چنین تخلفاتی شده است.

مجمع عدالتخواه دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان ضمن قدردانی از سازمان بازرسی و دیگر نهادهای برخورد کنند با این فساد اقتصادی اعلام می دارد باید توجه داشت که در رسیدگی به این پرونده به هیچ وجه نباید زحمات و خدمات بی شائبه این نهاد را خدشه دار نمایند.یقینا مسئولین وکارکنانی که هدف خود را حرکت بی وقفه به اسلام و انقلاب اسلامی کرده اند .باعده کمی که تلاش می کنند از هر فرصتی سوء استفاده نموده و نردبان قدرت خود را مستحکم وکیسه ثروت را سنگین نمایند تفاوت بسیار وجود دارد.

دانشجویان عدالتخواه دانشگاه های سیرجان ضمن حفظ روحیه مطالبه گرانه خود و انجام رسالت دانشجویی از دستگاه های رسیدگی کننده به این پرونده تقاضا داردبا سرعت و دقت و به دور از لابی گری های سیاسی به له یا علیه متهمان رسیدگی شود و برخورد قاطع خود را در این خصوص به سمع و نظر امت عدالتخواه برسانند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده