ساعت: ۰۷:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۶/۹ شناسه خبر: 62477

بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه در بخش های مختلف عصر روز گذشته در آخرین روز از هفته دولت با حضور استاندار کرمان در شهرستان سیرجان افتتاح شد.

به گزارش “سیرجان خبر” عصر روز گذشته با حضور استاندار کرمان، امام جمعه سیرجان و جمعی از مسئولان شهرستان ، طرح توسعه ۴۰ هکتاری ناحیه صنعتی بلورد با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان از محل منابع داخلی شرکت صنعتی را با ۴۰ قرارداد که چهار مورد آن به بهره برداری رسیده و برای ۸۰نفر ایجاد اشتغال کرده افتتاح شد.

زینی وند استاندار کرمان در آخرین روز از هفته دولت طرح آبرسانی به شهر بلورد را افتتاح که در این طرح حفر و تجهیز یک حلقه چاه و قریب به 3 کیلومتر لوله گذاری انجام شده و 500 خانوار از نعمت آب شرب سالم بهره مند شدند 60 میلیارد ریال هزینه اتمام طرح از اعتبارات داخلی منابع آب سیرجان تامین شده است .


استاندار همچنین از طرحهای بازسازی و توسعه شبکه آب آشامیدنی سیرجان و روستاهای اطراف بهره برداری کرد که این طرح نیز با هزینه 180 میلیارد ریال از اعتبارات منابع داخلی شرک آبفای سیرجان و بهره مندی یک هزار خانوار از اب شرب و بهداشتی به اتمام رسیده است .


با حضور زینی وند در سفر به سیرجان آغازعملیات اجرایی آبرسانی به ده روستا در بخش پاریز و و بخش مرکزی آغاز شد که در این طرح 3 باب مخزن با ظرفیت 460 متر مکعب احداث ویک حلقه چاه حفر و تجهیز شد و 318 خانواراز نعمت آب شرب سالم بهره مند می شوند هزینه این طرح 67 میلیارد ریال است که از اعتبارات ملی و استانی تامین شده است.


بهره برداری از نیروگاه 30 کیلوواتی اداره آب سیرجان با اعتبار 3 میلیارد ریال از منابع داخلی شرک آبفای سیرجان و بهره برداری از3 طرح نیروگاه خورشیدی با اعتبار 50 میلیارد ریال از دیگر طرح هایی بود که استاندار کرمان افتتاح کرد.


زینی وند نیز طرح توسعه ناحیه صنعتی بلورد را با اعتبار 200 میلیارد ریال افتتاح کرد که این طرح نقش مهمی در ایجاد مجتمه های کار گاهی و کار آفرینی دارد.


همچنین استاندار کرمان امشب فاز اول پروژه شهر نور سیرجان را افتتاح خواهند کرد دراین طرح که 200 میلیارد ریال اعتبار و هزینه دربر داشت و با مشارکت شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان ، شهرداری سیرجان و شرکت صنعتی و معدنی گل گهر انجام شده است 5500 دستگاه چراغ بخارسدیم به LED نصب و 20 کیلومتر شبکه روشنایی معابراصلاح شد .


استاندار کرمان در پایان ضمن بازدید از عمارت صدرزاده با ۱۶ هنرمند نخستین سمپوزیوم مجسمه سازی گل گهر که از سوم شهریور آغاز شده و تا ۲۵ شهریور ادامه دارد، دیدار و گفت و گو کرد

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده