ساعت: ۰۷:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۲/۱ شناسه خبر: 25911

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:بیمارستان 200 تختخوابی شهرستان سیرجان می تواند بعنوان یک مرکز درمانی بخشی از نیازهای حوزه پزشکی جنوب شرق کشور را پوشش دهد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” روز گذشته رئیس کمیسیون عمران مجلس و معاون وزیر مسکن و شهرسازی در جریان سفر یکروزه خود به سیرجان از بیمارستان در حال ساخت این شهرستان بازدید کردند.

در این سفر رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به نقش توسعه ای شهرستان سیرجان در استان گفت: بیمارستان 200 تختخوابی این شهرستان می تواند بعنوان یک مرکز درمانی بخشی از نیازهای حوزه پزشکی جنوب شرق کشور را پوشش دهد.

دکتر هاشمی بیان کرد:در این سفر وضعیت روند ساخت این بیمارستان در دستور کار قرار گرفت و برای تکمیل آن نیز قول های مساعدی خواهیم داد تا مشکلات درمانی این شهرستان مرتفع تر شود.

در این بازدید مقرر شد که برای اتمام این طرح بزرگ درمانی امسال بیش از 300 میلیارد ریال مورد نیاز است و تاکنون نزدیک به 100 میلیارد ریال آن تأمین شده است.

به گزارش “سیرجان خبر” بیمارستان فوق تخصصی سیرجان با زیربنای 17 هزار و 500 متر مربع در حال ساخت است که تاکنون بیش از 60 درصد پیشرفت داشته است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده