ساعت: ۱۵:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ شناسه خبر: 62069

امام جمعه سیرجان گفت: همه حضورها در دوران بیش از 40 ساله انقلاب موثر بوده و موجب یاس و ناامیدی و شکست دشمنان شده است و حضور حداکثری در انتخابات بسیار مهم است.

به گزارش “سیرجان خبر” امام جمعه سیرجان گفت: همه حضورها در دوران بیش از 40 ساله انقلاب موثر بوده و موجب یاس و ناامیدی و شکست دشمنان شده است به عنوان مثل حضور گسترده مردم در تشییع جنازه امام راحل یا حضور مردم در 9 دی و حضور مردم در تشییع جنازه حاج‌قاسم سلیمانی اقتدار و عظمت ملت ایران و استحکام بیشتر نظام اسلامی و انقلاب را رقم زد که قطعا برای همه طیف‌های سیاسی و قشرهای مختلف مردم مهم بوده و خواهد بود.

وی اذعان: انتخابات یک امتحان الهی برای ملت ایران است که می‌تواند سرنوشت کشور را تعیین کند و عدم حضور قطعا خواسته دشمنان و توصیه بدخواهان ملت ایران است که از گناهان کبیره و کمک به دشمنان اسلام قرار خواهد بود.

خطیب جمعه سیرجان هدف دشمن را اختلاف‌افکنی و در مواقع حضور در صحنه‌های مختلف دانست و گفت: اتحاد و صفوف به هم فشرده مردم موجت عزت ایران اسلامی و پیشرفت و اقتدار کشور است و اختلاف نظرها هیچگاه نباید به تفرقه بکشد چرا که همه ما دوستدار نظام و انقلاب و کشورمان هستیم و هرگز اجازه نخواهیم داد دشمنان به اهداف شوم خود برسند لذا با هماهنگی و وحدت کامل و حضور در انتخابات پیش رو و انتخاب اصلح دشمن را ناکام خواهیم گذاشت.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد