ساعت: ۱۰:۰۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۱/۸ شناسه خبر: 15460

رئیس پلیس راه استان کرمان از وجود ترافیک سنگین در محور سیرجان – بندرعباس خبر داد.

به گزارش“سیرجان خبر” سرهنگ احمد حجت آبادی اظهارکرد:در حال حاضر نیروهای پلیس راه استان در محور سیرجان – بندرعباس مستقر هستند و بر عبور و مرور خودروها در این محور نظارت می‌کنند.

وی با بیان اینکه ترافیک در محور انار – سیرجان و انار – شهربابک نیمه سنگین است، افزود: خوشبختانه در سایر محورهای استان کرمان ترافیک روان مشاهده می‌شود.

سرهنگ حجت آبادی، بیان کرد: باتوجه به بارندگی‌های اخیر در محورهای مواصلاتی استان لازم است رانندگان عزیز با سرعت مطمئنه به ویژه در سر پیچ‌ها رانندگی کرده و از تغییر مسیر ناگهانی پرهیز کنند.

رئیس پلیس راه استان کرمان، افزود: در بررسی صحنه تصادفات اخیر مشخص شده است، خستگی و خواب آلودگی و عجله و شتاب از سوی راننده در هنگام رانندگی منجر به واژگونی وسایل نقلیه و یا بروز سانحه شده است.

سرهنگ حجت آبادی، اظهار کرد: با توجه به طولانی بودن محورهای مواصلاتی استان کرمان از شمال به جنوب و از شرق به غرب که سبب خستگی و خواب آلودگی می‌شود، از رانندگان گرامی تقاضا می‌شود همواره پس از هر 2 ساعت رانندگی متوالی در محل مناسب توقف کرده و لااقل 10 دقیقه استراحت کنند.

رئیس پلیس راه استان کرمان، خاطرنشان کرد: پلیس به همراه سایر دستگاه‌های امدادی، با تمام توان و امکانات آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است که همکاری و همراهی مردم و جلب رضایت حداکثری آنان، برای اجرای هر چه بهتر طرح نوروزی هدف ما است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده