ساعت: ۱۰:۳۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ شناسه خبر: 39137

پنج توریست هلندی و آمریکایی با حضور در امامزاده عبدالله(ع) گرگان و زیارت این آستان مقدس در حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان با بر زبان جاری کردن شهادتین، مسلمان شدند.

“سیرجان خبر” پنج نفر از توریست هایی که از کشور هلند و امریکا به استان گلستان و شهرستان گرگان سفر کرده بودند با دیدن گنبد آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) این شهرستان معنویتی خاص در وجودشان شعله می زند و صدایی درون وجودشان آنها را به این آستان مقدس دعوت می کند.

ورودی امامزاده وقتی با ایستگاه صلواتی روبرو می شوند بیشتر دگرگون شده و زمانی که وارد حیاط بقعه می شوند خیمه های معرفت با حضور روحانیون، را می بینند و در کنار آنها می نشینند.

از روحانیون در مورد امام حسین(ع) و فرزندان شهیدش می پرسند و پس از شنیدن داستان امام حسین(ع) و یارانش ادعا می کنند که قلبا مسلمان می شوند.

torist 1

torist 1

روحانی مستقر در امامزاده آنها را به زیارت امامزاده عبدالله(ع) دعوت می کند و آن ها پس از زیارت این آستان مقدس، می خواهند علاوه بر قلبا، زبانا نیز مسلمان شوند که با جاری کردن شهادتین «أَشْهَدُ أَنْ لا إِلَهَ إِلاَّ اللهُ، أَشْهَدُ أَنَّ مُحَمَّداً رَسوُلُ الله و أَشْهَدُ أَنَّ عَلِیّاً وَلِیُّ الله» برزبان، این امر محقق شد و این مسیحیان به دین اسلام تشرف یافتند.

آنها پس از تشرف به اسلام به مناسبت عزای حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، پیراهن مشکی به تن نمودند.

torist 1

torist 1

torist 1

torist 1

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده