ساعت: ۰۹:۴۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۱۲/۱ شناسه خبر: 24190

سرانجام، به همت دوستانش، بخش هایی از پیکرش شناسایی شد و پس از طواف در حرمین «اباعبدالله الحسین(صلوات الله علیه)» و «اباالفضل العباس(علیه السلام)» و تشییع در «بین الحرمین»، به نجف اشرق منتقل شد

“سیرجان خبر” در حرمین شریفین کربلا، طواف داده و در بین الحرمین، تشییع شد تا برای تدفین به نجف منتقل شود.
طلبه‌ی بسیجی «محمدهادی ذوالفقاری»  که مدتی پیش به صفوف مدافعان حربم «آل الله(صلوات الله علیهم)» در عراق پیوسته بود، روز یک شنبه 26 بهمن ماه، در منطقه «مکیشفیه» واقع در محور «سامراء» با آتش «مزدوران سعودی» و پیروان «اسلام آمریکایی»،  بال در بال ملائک گشود.
شهید «محمد هادی ذوالفقاری» از نمازگزاران  «مسجد موسی بن جعفر(ع)» در خیابان «آیت الله سعیدی» (غیاثی) تهران بود. وی وصیت کرده بود که در صورت شهادت در عراق، پیکرش در آرامستان «وادی السلام» در نجف به خاک سپرده شود.

تصاویر/ تشییع «مدافع حرم» ایرانی در «بین الحرمین»

پس از انفجاری که منجر به شهادت «محمد هادی» گردید، به علت سوخته‌گی و قطعه قطعه شدن پیکرش، در میان بقایای شهدا شناسایی نشد و تصور می رفت که جسم پاکش به کلی خاکستر شده اما سرانجام، به همت دوستانش، بخش هایی از پیکر شریفش شناسایی شد و پس از طواف در حرمین «اباعبدالله الحسین(صلوات الله علیه)» و «اباالفضل العباس(علیه السلام)» و تشییع در «بین الحرمین»، به نجف اشرق منتقل شد تا طبق وصیتش، در «وادی السلام» آرام بگیرد.

روحمان با یادش شاد
هدیه به روح بلندپرورش صلوات
تصاویر/ تشییع «مدافع حرم» ایرانی در «بین الحرمین»

تصاویر/ تشییع «مدافع حرم» ایرانی در «بین الحرمین»

تصاویر/ تشییع «مدافع حرم» ایرانی در «بین الحرمین»

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده