ساعت: ۰۹:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۷/۱۳ شناسه خبر: 10155

وزیر بهداشت از تصویب حذف یارانه‌ دهک‌های بالا به نفع بیماران صعب العلاج در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خبر داد و گفت: برخی از وزرای دولت اصلأ یارانه نمی‌گیرند.

hasan hashemi vazir behdashtبه گزارش“سیرجان خبر” به نقل از تسنیم،سید حسن هاشمی درباره پیشنهاد بخشیدن و حذف یارانه‌ برخی دهک‌ها برای کمک به هزینه‌های بیماران صعب العلاج اظهار داشت: درباره یارانه‌ها تا آنجا که بنده اطلاع دارم، اول دولت اصلاحیه ای بودجه را به مجلس ارسال کرده است و در این راستا همکاران بنده از جمله آقای دانش جعفری و کسانی که بر روی بودجه کار می‌کنند در حال رایزنی با مجلس هستند و شنبه بعداز ظهر جلسه ای در این راستا برگزار خواهد شد.

وی افزود: عمده پیشنهاد ما بر روی بخشیدن و حذف یارانه‌ دهک‌های بالا به نفع بیماران صعب العلاج است که این پیشنهاد در کمیسیون بهداشت و درمان به تصویب رسید و امیدوارم در صحن علنی مجلس نیز به تصویب برسد و نمایندگان مجلس یارانه‌ها را برای بخشی از دهک‌ها حذف کنند و به بخش سلامت و بیمه بیکاری اختصاص دهند.

هاشمی در تشریح چگونگی دریافت یارانه مسئولان از جمله وزرا و مدیران ارشد تصریح کرد: وزرا هم تا آنجا که بنده اطلاع دارم اصلأ یارانه‌ای نمی‌گیرند، مثلأ از وزرایی که بنده خودم اطلاع دارم، آقایان ظریف، طیب نیا، ربیعی و حجتی یارانه نمی‌گیرند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده