ساعت: ۱۸:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۱/۱ شناسه خبر: 61246

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت: پیگیری‌های مربوط به هزینه حفظ و نگهداری، خرید و تقویت ناوگان ترابری مورد نیاز پایگاه‌های امداد و نجات در دستور کار سازمان امداد و نجات هلال احمر قرار دارد.

به گزارش “سیرجان خبر” ولی‌پور امروز در مراسم بهره‌برداری از انبار آماده امداد و نجات هلال‌احمر این شهرستان اظهار داشت: در سفرهای ما به مناطق و استان‌ها نقاط قوت و ضعف حوزه امداد و نجات مورد بررسی قرار گرفته است و کرمان یکی از استان‌های موفق در حوزه امداو نجات، تجهیزات، پایگاه‌ها و انبارهای امدادی و ذخیره‌سازی است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر افزود: کرمان به لحاظ آماده بودن و ارائه خدمات امداد و نجات و نیروی انسانی آموزش دیده و ظرفیت‌ها و تجهیزات عملیاتی از استان‌های موفق است و در بحران‌های مختلف کشور و خود استان عملکرد خوبی داشته است و امروز هم انبار آماده عملیات سیرجان از مهمترین انبارهای امداد و نجات در استان محسوب می‌شود.

وی گفت: پیگیری‌های مربوط به هزینه حفظ و نگهداری، خرید و تقویت ناوگان ترابری مورد نیاز پایگاه‌های امداد و نجات در دستور کار سازمان امداد و نجات هلال احمر قرار دارد.

به گفته مجتبی عرب مسئول هلال احمر سیرجان انبار آماده امداد و نجات هلال احمر سیرجان با هزینه 100 میلیار ریال از اعتبارات هلال‌احمر به پایان رسیده است که دارای تمام تجهیزات امداد و نجات کوهستان، غواصی، نجات و تجهیزات انفرادی، موتور نجات و همچنین تسریع در امدادرسانی در آواربرداری و همه تجهیزات لازم در هر نوع حوادث است که در هنگام بروز حوادث می‌تواند به صورت منطقه‌ای فعالیت و عملیات داشته باشد

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده