ساعت: ۰۹:۵۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۱/۱۰ شناسه خبر: 25411

این روز ها شهر سیرجان پذیرای مهمانان نوروزی است، هر گوشه از پارک ها و مکان های تفریحی که نگاه کنی رد پایی از مسافران را خواهی دید.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”،  این روز ها شهر سیرجان پذیرای مهمانان نوروزی است، هر گوشه از پارک ها و مکان های تفریحی که نگاه کنی رد پایی از مسافران را خواهی دید.

سرپرست اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی شهر ستان سیرجان نیز در گفت وگو با خبرنگار ما در خصوص اقدامات این اداره در ایام نوروز گفت: نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری شهرستان سیرجان همزمان با آغاز سال نو در قالب 25 غرفه در محل پارک مسافر راه اندازی شده است که هنرمندان سیرجانی آثار خود را در این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دادند.


رضا عرفانی ادامه داد: همچنین نمایشگاه سنگ های قیمتی و زیور آلات در محل بادگیر چپقی دایر شده است که دو سیاه چادر عشایر نیز در پارک مسافر به منظور آشنایی با فرهگ اصیل عشایر سیرجان و فروش محصولات طبیعی و دامی این قوم بر پا شده است.
همچنین مسئول روابط عمومی شهرداری سیرجان نیز در خصوص اقدامات این مرکز در ایام نوروز گفت: اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، تجهیز و راه اندازی ایستگاه های سی ان جی، خط کشی معابر، رنگ آمیزی و نصب مبلمان پارکی جدید، پاکسازی و تنظیف معابر، گل کاری بهاری، نصب المان های شهری از اقدامت شهرداری در خصوص زیبا سازی شهر در این ایام بوده است.


وی بیان کرد: چاپ نقشه و برشور معرفی شهر، استقرار کمپ های استقبال از میهمانان در مبادی ورودی به شهر، از اقدامات صورت گرفته در طرح نوروزی شهرداری سیرجان است.
به گزارش “سیرجان خبر “، هر چند بسیاری از کمبود های رفاهی نوروز 94 در سیرجان احساس می شود اما تلاش دستگاههای اجرایی شهرستان برای رفاه مهمانان نوروزی نسبتا راضی کننده است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده