ساعت: ۱۹:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۸/۲۹ شناسه خبر: 21246

استاندار کرمان گفت:دولت قصد دارد پروژه های نیمه تمام را در امسال و سال آینده اتمام کند و جاده سیرجان -کرمان یکی از مهم ترین محور های مواصلاتی استان بشمار می رود که تا ظرف سه ماه آینده تکمیل می شود.

به گزارش خبرنگار سرویس اقتصادی “سیرجان خبر” صبح روز گذشته استاندار کرمان از پروژه دو بانده شدن محور سیرجان – کرمان بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت این جاده قرار گرفت.

در این بازدید فرماندار سیرجان گفت: محور کرمان – سیرجان اگر شرایط هوایی اجازه دهد تا چند ماه آینده تکمیل می شود ومشکل عبور مرور در این مسیر مرتفع خواهد شد و مسیر جاده گل گهر نیز سه کیلومتر ابتدای آن معارضی داشت که با همکاری دستگاه قضایی و بخشداری هیچ مبلغی به مدعیان معارض پرداخت نشد و مشکل آن رفع شد.

استاندار کرمان اظهار داشت: دولت تدبیر و امید قصد دارد پروژه های نیمه تمام را در امسال و سال آینده اتمام کند و جاده سیرجان – کرمان یکی از مهم ترین محور های مواصلاتی استان بشمار می رود که تا ظرف سه ماه آینده تکمیل می شود.

رزم حسینی از بین المللی شدن فرودگاه سیرجان خبر داد و ابراز داشت: ما قاطعانه دنبال این کار هستیم ولی هنوز به جمع بندی کامل با سازمان فرودگاه های کشور نرسیده ایم اگر امکان داشته باشد این کار صورت خواهد گرفت زیرا شهر سیرجان از موقعیت تجاری و تفریحی مناسبی در استان برخوردار است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده