ساعت: ۱۷:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۱/۳ شناسه خبر: 58239

ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه حمایت خود را در حوزه مقابله با کرونا با توزیع بسته های معیشتی، تکمیل کرد. به گزارش سیرجان خبر؛ فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ارزوئیه، سرگرد رضا اسماعیل کاخ بیان کرد: در راستای حمایت از خانواده هایی که در اثر شیوع ویروس کرونا از نظر معیشتی دچار مشکل شده اند ۱۷۰ […]

ناحیه مقاومت سپاه ارزوئیه حمایت خود را در حوزه مقابله با کرونا با توزیع بسته های معیشتی، تکمیل کرد.

به گزارش سیرجان خبر؛ فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ارزوئیه، سرگرد رضا اسماعیل کاخ بیان کرد: در راستای حمایت از خانواده هایی که در اثر شیوع ویروس کرونا از نظر معیشتی دچار مشکل شده اند ۱۷۰ بسته غذایی به ارزش هر بسته ۵۰۰ هزار تومان تهیه و در اختیار این خانواده ها قرار گرفت.

سرگرد اسماعیل کاخ تصریح کرد: ۱۴۰ بسته ی معیشتی توسط سپاه ناحیه ارزوئیه و ۳۰ بسته از کمک های مردمی به صورت بسته بندی برای هر خانوار آسیب دیده از شیوع کرونا با همکاری دفتر امام جمعه، ریاست دادگاه عمومی شهرستان، موکب حرم تا ظهور، تالار فرهنگی ورزشی سامان، مدیریت معادن اسفندقه و شبکه بهداشت و درمان تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد.

فرمانده سپاه ناحیه ارزوئیه افزود: انشاءالله به حول قوه الهی، با همدلی و همیاری و رعایت مسائل بهداشتی کرونا را شکست می دهیم.

انتهای پیام/ت

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده