ساعت: ۰۹:۱۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۶/۹ شناسه خبر: 54892

تیم سایپا از هفته دوم لیگ برتر فوتبال در خانه مقابل گل گهر سیرجان با تساوی بدون گل متوقف شد.

به گزارش سرویس ورزشی “سیرجان خبر”در ادامه بازی های هفته دوم لیگ برتر فوتبال تیم سایپا در ورزشگاه پاس قوامین ناجا مقابل گل گهر سیرجان با تساوی بدون گل متوقف شد.
در این بازی که در حضور حدود ۲۰۰ تماشاگر و با قضاوت علی صفایی برگزار شد دو تیم موقعیت زیادی روی دروازه هم ایجاد نکردند و تنها در نیمه دوم یکبار توپ سایپایی ها با برخورد به تیر دروازه میهمان به بیرون رفت.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان پس از تساوی تیمش مقابل سایپا گفت: به بازیکنانم تبریک می‌گویم. کنترل بازی در ختیار گل گهر بود و بازیکنانم بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

وی بیان کرد: در انتهای بازی سایپا ما را تحت فشار قرار داد، اما نتوانست موقعیتی را ایجاد کند. در هر صورت به هر ۲ تیم تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان درباره عملکرد داور و اعتراض بازیکنانش گفت: درباره داور و عملکرد او هیچ وقت صحبت نمی‌کنم. ابتدا باید فیلم بازی را ببینم، زیرا بازیکنانم خیلی معترض بودند.

بگوویچ تصریح کرد: سبک بازی ما این است که روی زمین بازی و پاس کاری کنیم. شاید زیاد نفوذ نکردیم به منطقه جریمه، اما اعتقاد دارم بازی خوبی از تیم ما شاهد بودید و کیفیت زمین به شدت بد بود نه فقط برای ما بلکه برای هر ۲ تیم این مشکل وجود داشت.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده