ساعت: ۰۷:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۲/۱۵ شناسه خبر: 14812

فرمانده پلیس‌راه سیرجان گفت: 20 دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس حمل و نقل کارکنان مجتمع سنگ‌آهن گل‌گهر که به مهلت 6 ماهه آنها در اخذ دفترچه خودرو توجه نشده بود، توقیف شد.

به گزارش“سیرجان خبر” اسماعیل جهانشاهی اظهار کرد: 20 دستگاه اتوبوس و مینی‌بوس مربوط به سرویس حمل و نقل کارکنان و کارگران شرکت مجتمع سنگ‌آهن گل‌گهر که به مهلت 6 ماهه آنها در اخذ دفترچه خودرو توجه نشده بود، توقیف شد.

وی افزود: رانندگان این اتوبوس‌ها با وجود این مشکل اقدام به ایاب و ذهاب کارگران معادن می‌کردند که از صبح دیروز با کنترل تمام موارد خواسته شده در قانون و مقررات متخلف شناخته شدند تا پس از رفع مشکلات قانونی خود بتوانند به کار خود ادامه دهند.

فرمانده پلیس‌راه سیرجان تصریح کرد: با توجه به ترافیک سنگین محور سیرجان به گل‌گهر به دلیل حجم بارگیری سنگ‌آهن به بندرعباس و بیشترین نیروی انسانی که در این محور جابه‌جا می‌شود، پلیس اقدام به ساماندهی ناوگان مسافربری این محور کرد.

وی گفت: براساس حجم تصادفات و حوادث در سال گذشته پلیس برخورد قاطع را اولویت کاری خود قرار داده است تا ضمن جلوگیری از حوادث و کنترل سرعت، جان کارگران نیز به خطر نیفتد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده