ساعت: ۰۹:۲۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۹/۱۶ شناسه خبر: 12850

ثبت‌نام آزمون سراسری سال ۹۳ از ساعت ۱۴ امروز شنبه ۱۶ آذرماه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود.

konkorبه گزارش“سیرجان خبر” ثبت‌نام آزمون سراسری سال 93 از ساعت 14 امروز شنبه 16 آذرماه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و تا بیست و سوم ماه جاری ادامه خواهد داشت.

برای ثبت‌نام، مدرک پیش‌دانشگاهی و یا اخذ مدرک پیش‌دانشگاهی حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 93 و یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کاردانی(فوق‌دیپلم) برای کلیه داوطلبان الزامی اعلام شده است.

دارندگان دیپلم فنی و حرفه‌ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند، حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1393 را ندارند.

داوطلبان برای ثبت‌نام در آزمون، پس از ورود به صفحه ثبت‌نام آزمون سراسری سال 1393 و انتخاب گزینه دیپلمه سال 1384 و بعد از آن در رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم‌تجربی، علوم‌انسانی و علوم و معارف اسلامی و یا گزینه دیپلمه سال 1383 و قبل از آن و یا دیپلم رشته‌هایی غیر از ریاضی فیزیک، علوم‌تجربی، علوم‌انسانی و علوم و معارف اسلامی با توجه به سال اخذ مدرک دیپلم خود، وارد محیط ثبت‌نام می‌شوند.

دیپلمه‌های ریاضی فیزیک، علوم‌تجربی، علوم‌انسانی و علوم و معارف اسلامی که دیپلم خود را در سال‌های 1384 لغایت 1392 اخذ کرده‌اند و یک یا چند درس آنها بصورت نهایی و سراسری برگزار شده، مشمول سوابق تحصیلی بوده و سوابق تحصیلی موجود به میزان 25 درصد و بصورت تأثیر قطعی لحاظ خواهد شد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده