ساعت: ۰۹:۵۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ شناسه خبر: 54174

رئیس اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان سیرجان گفت:طرح کارورزی، فارغ التحصیلان دانشگاهی در مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری که جویای کار می باشند، باحضوردر دوره های آموزش مهارتی با محیط واقعی کسب و کارآشنامی شوند و افرادثبت نام کننده در این طرح، مشمول بیمه حوادث شده و کمک هزینه آموزشی ماهانه به آنها پرداخت می شود.

به گزارش”سیرجان خبر”رئیس اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان سیرجان گفت:طرح کارورزی، فارغ التحصیلان دانشگاهی در مقاطع کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری که جویای کار می باشند، باحضوردر دوره های آموزش مهارتی با محیط واقعی کسب و کارآشنامی شوند و افرادثبت نام کننده در این طرح، مشمول بیمه حوادث شده و کمک هزینه آموزشی ماهانه به آنها پرداخت می شود.

رئیس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی ضمن اعلام صدور گواهینامه فنی و حرفه ای برای کارورزان افزود: پس از اینکه کارورز دوره ۳ماهه کارورزی را طی کند اگر توسط کارفرما جذب و مشغول به کار رسمی شود دولت برای مدت 2 سال سهم کارفرما را در بحث بیمه تأمین اجتماعی پرداخت می‌کند. 

لازم‌ به ذکراست جوانان جویای کار، فارغ التحصیلان دانشگاهی و متقاضیان شغل می توانند با مراجعه به کاریابی های شهرستان سیرجان مراحل ثبت نام خود رادنبال کنند.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده