ساعت: ۱۱:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ شناسه خبر: 62053

محسن نیک ورز گفت: شرکت توسعه عمران منطقه گل‌گهر محل مناسبی را برای دفاتر باربری‌ها ایجاد کرده که همه دفاتر باربری به محل جدیدسایت ایجاد شده در منطقه گل‌گهر منتقل شدند.

به گزارش “سیرجان خبر” دادستان عمومی و انقلاب سیرجان در تشریح این خبر گفت: حضور دفاتر باربری باعث شده بود که روزانه تعداد زیادی خودروی سنگین در محل خروجی سیرجان به سمت منطقه گل‌گهر توقف کنند که این موضوع علاوه بر ایجاد مزاحمت مردمی مشکلات ترافیکی زیادی را به وجود آورده بود و بعضا سوانح رانندگی در این نقطه به وقوع می‌پیوست.

قاضی محسن نیک ورز اذعان کرد: پیگیری زیادی از سوی شورای ترافیک و شورای تامین صورت گرفت و خوشبختانه شرکت توسعه عمران منطقه گل‌گهر محل مناسبی را برای دفاتر باربری‌ها ایجاد کردند که همه دفاتر به محل جدید منتقل شدند. مهلتی هم برای انتقال دفاتر در نظر گرفته شد که اکثرا همکاری کردند اما تعداد محدودی نیز از دفاتر جابه‌جا نشدند که روز گذشته این باربری ها با دستور قضایی توسط اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی شهرستان سیرجان پلمب شدند.

وی اظهار کرد: فعالیت باربری‌ها در ابتدای جاده شیراز به هیچ وجه ممکن نیست و همه دفاتر باید به سایت ایجاد شده در منطقه گل‌گهر منتقل شوند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده