ساعت: ۰۸:۱۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ شناسه خبر: 55739

مدیر رسانه‌ای تیم گل‌گهر سیرجان گفت: هافبک سابق استقلال تا انتخاب سرمربی تیم فوتبال گهر سیرجان، هدایت تمرینات این تیم را برعهده گرفته است.

به گزارش سرویس ورزرشی “سیرجان خبر”تیم گل‌ گهر سیرجان که چند روزی است در تهران به سر می‌برد، تمرینات خودش را زیر نظر مجتبی جباری پشت سر می‌ گذارد.

حیدر افسری مدیر رسانه‌ای تیم گل‌ گهر سیرجان در واکنش به این خبر که سرمربی تیم گل‌ گهر سیرجان انتخاب شده، گفت: این موضوع شایعه است و هنوز سرمربی برای این تیم انتخاب نشده است.

وی ادامه داد: اکنون مجتبی جباری که جزو کادر فنی تیم گل‌گهر بودند، هدایت تمرینات تیم را برعهده دارد و معمولا وقتی که سرمربی تیمی می‌رود، تا زمان انتخاب سرمربی جدید تمرینات تیم به یک نفر از اعضای کادرفنی سپرده می شود که ما نیز تمرینات تیم را برعهده آقای جباری گذاشته و تا مشخص شدن وضعیت سرمربی تیم، ایشان کارهای تیم را انجام می دهند.

وی گفت: گزینه جدی فعلا برای سرمربی تیم گل‌ گهر نداریم زیرا اکثر افراد مدنظر ما هم اکنون تیم دارند و نمی‌توانیم با آنها مذاکره کنیم.

مدیر رسانه‌ای تیم گل‌گهر سیرجان در پایان گفت: خوشبختانه تیم تمرینات خود را هم اکنون زیر نظر مجتبی جباری انجام می‌دهد و ما نیز به دنبال انتخاب گزینه خوبی برای این پست هستیم.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده