ساعت: ۰۹:۳۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۲/۱۳ شناسه خبر: 16350

چهار شنبه شب اشرار مسلح به خودروی “حامد صداقتی” قهرمان شمشیر بازی ایران حمله ور و با کشتن یکی از سرنشینان خودرو وی را به همراه دوستش گروگان و متواری شدند.

به گزارش“سیرجان خبر” سه جوان تهرانی (محمد علی غفاری، حامد صداقتی و مهدی حسینی) که با وسیله نقلیه شخصی از تهران به بندر چابهار سفر کرده بودند هنگام بازگشت از بندر چابهار در 60 کیلومتری شهرستان خاش در جنوب سیستان و بلوچستان خودروی آنها مورد اصابت بیش از 5 گلوله از ناحیه در و لاستیک جلو قرار گرفت که محمد علی غفاری به دلیل اصابت گلوله به ناحیه سر و پا در این حادثه جان خود را از دست داد.

رییس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با تایید این خبر گفت: شامگاه چهارشنبه ساعت 19:30 در محور ایرانشهر – خاش یک خودروی پژو پارس مورد حمله اشرار قرار گرفت که در این حمله یک جوان 29 ساله تهرانی جان خود را از دست داد و دو سرنشین دیگر این خودرو از جمله حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران به گروگان گرفته شد.
سرهنگ محسن عطار اظهار داشت: متاسفانه از سرنوشت دو سرنشین دیگر این خودرو اطلاعی در دست نیست و در حال حاضر کارآگاهان انتظامی تحقیقات گسترده ای را به منظور ردیابی و اطلاع از سرنوشت دو سرنشین دیگر این خودرو آغاز کرده اند.

حامد صداقتی قهرمان شمشیر بازی ایران در اسلحه اپه و همچنین مهدی حسینی یکی از وکلای شاغل در استان تهران دو سرنشین دیگر این خودرو از شامگاه چهارشنبه توسط اشرار مسلح به گروگان گرفته شده اند و تا کنون اطلاعی از سرنوشت آنها در دست نیست.

منبع:دانا

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده