ساعت: ۰۴:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۰۳/۵ شناسه خبر: 403

معاون پارلمانی وزیر بهداشت از ارسال نامه رییس جمهور به رییس مجلس شورای اسلامی جهت لحاظ ردیف بودجه مستقل برای دانشگاه‌ علوم پزشکی ایران خبر داد. به گزارش سیرجان خبر به نقل از دانا، طاهر موهبتی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به عدم لحاظ ردیف بودجه مستقل برای دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 92، […]

Dana.ir-27419-asli.jpg
معاون پارلمانی وزیر بهداشت از ارسال نامه رییس جمهور به رییس مجلس شورای اسلامی جهت لحاظ ردیف بودجه مستقل برای دانشگاه‌ علوم پزشکی ایران خبر داد.

به گزارش سیرجان خبر به نقل از دانا، طاهر موهبتی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به عدم لحاظ ردیف بودجه مستقل برای دانشگاه علوم پزشکی ایران در سال 92، گفت: اواخر هفته گذشته رییس‌جمهور در نامه‌ای به رییس مجلس شورای اسلامی درخواست کرد که با توجه به جدایی دانشگاه علوم پزشکی ایران از دانشگاه علوم پزشکی تهران، ردیف بودجه مستقلی برای این دانشگاه در نظر گرفته شود.

 

به گفته وی، در نامه رییس‌جمهور عنوان شده که تفکیک دانشگاه علوم پزشکی ایران به تایید شورای گسترش وزارت بهداشت و هیات امنای این دانشگاه نیز به تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده‌ است. به عبارت دیگر فرایند تفکیک این دانشگاه صورت گرفته است و لازم است ردیف بودجه مستقل برای این دانشگاه در نظر گرفته شود.

 

موهبتی همچنین گفت: پیش از این نیز نامه‌ای با امضای وزیر بهداشت و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهور برای لحاظ ردیف بودجه مستقل برای دانشگاه علوم پزشکی ایران به مجلس شورای اسلامی ارسال شده بود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد