ساعت: ۰۹:۵۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۱۰/۲۹ شناسه خبر: 23082

همایش بزرگ پیاده روی همگانی جمعه این هفته با حضور قشرهای مختلف مردم، مقامات استانی و با پخش مستقیم از شبکه سوم سیما در سیرجان برگزار می گردد.

به گزارش“سیرجان خبر” ستاد برگزاری این پیاده روی با جلسات مرتب و عملیاتی در محل فرمانداری تشکیل می شود تا هدایت امور مربوط به آن بهتر صورت گیرد و نیز از تجربیات چنین پیاده روی های همگانی که در گذشته برگزار شده نیز استفاده گردد.

شروع این همایش روز جمعه ساعت 7 صبح و از محل میدان نیروی دریایی و در مسیر بلوار سیدجمال تا محل پایان مراسم خواهد بود.

تعداد 5 کمک هزینه سفر زیارتی حج عمره، 10 کمک هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات، 2 دستگاه خودروی پراید به همراه 4 دستگاه دوچرخه و 150 عدد لباس ورزشی از جوایز این پیاده روی همگانی است که طی قرعه کشی مراسم پایانی برنامه برندگان مشخص می شوند و اهدا می گردد.

بلیط های این پیاده روی با شماره های شرکت در قرعه کشی از شنبه در برخی مکان های ورزشی در سطح شهر شامل استادیوم تختی، استادیوم امام علی(ع)، سالن ورزشی مکی آباد، سالن ورزشی خرم آباد و نیز در 10 کمپ ویژه توزیع بلیط در سطح شهر که به راحتی در دسترس همگان هستند، توزیع در حال توزیع است.

با تمهیداتی که در مراسم پایانی و قرعه کشی برنامه دیده شده است، امکان شرکت چند بلیط برای یک شخص وجود نداشته پس هر فرد بر اساس کد ملی نیاز به تهیه یک بلیط دارد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده