ساعت: ۰۷:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۶/۶ شناسه خبر: 18979

اولین جشنواره تخصصی صنعت و معدن استان با حضور مدیر کل ارشاد اسلامی کرمان و جمعی از مسئولان در سالن همایش مهر شهرداری سیرجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس اقتصادی “سیرجان خبر” اولین جشنواره تخصصی صنعت و معدن استان با حضور مدیر کل ارشاد اسلامی کرمان و جمعی از مسئولان در سالن همایش مهر شهرداری سیرجان برگزار شد.
در این مراسم مدیر عامل گل گهر گفت:رسالتی که امروز خبرنگار بر عهده دارند پرده برداری از حقایق و آگاه سازی افکار عمومی و مردم است و تنها پیشرفت یک صنعت با آگاه سازی مردم و مسئولان پیشرفت خواهد کرد که شما این وظیفه را باید به دوش بکشید.

مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بیان کرد: اهالی مطبوعات باید با بیان آزادی کار کنند و تنها با هدف آگاه سازی مردم فعالیت کنند خانه مطبوعات استان در روز خبرنگار راه اندازی شد که در آینده نزدیک مجمعه عمومی شکل خواهیم داد تا اهالی رسانه به نحو احسن با یکدیگر مشارکت داشته باشند.
فرشید فلاح اظهار داشت: مجوز فعالیت برای نشریات کاملا الکترونیکی شده است وباید از طریق ساست وزارت ارشاد ثبت نام نمایند اما در این بین ما اجازه هر گونه مجوز زا برای مطبوعات صادر نخواهیم کرد در صورتی که مدیر مسئول نشریه کاردان و با تجربه حرفه ای داشته باشد.

در پایان برگزیدگان هر رشته با اهدای لوح سپاس وتندیس جشنواره از آن ها تقدیر شد

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده