ساعت: ۰۸:۰۹ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ شناسه خبر: 55878

رئیس کمیسیون عمران شورای شه گفت:جلب رضایت شهروندان سرلوحه فعالیت های شورا و شهرداری است و پروژه های در حال اجرای شهرداری کمک بزرگی به توسعه و آبادانی شهر خواهد کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”محمد عسکری رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر سیرجان از روند اجرایی فعالیت هایی عمرانی شهرداری سیرجان و طرح های نیمه تمام  عمرانی  بازدید کرد.

 عسکری در این بازدید ضمن ابراز رضایت از عملکرد عمرانی و خدماتی شهرداری گفت: جلب رضایت شهروندان سرلوحه فعالیت های شورا و شهرداری است و پروژه های در حال اجرای شهرداری کمک بزرگی به توسعه و آبادانی شهر خواهد کرد.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر افزود: توجه همزمان به خواسته های شهروندان مبنی بر بهبود کیفیت آسفالت معابر از یک سو و  اجرایی طرح فاضلاب شهری از سوی دیگر صبوری شهروندان را خواستاریم .

عسکری گف: فعلا فعالیت شهرداری در بحث آسفالت معابر خوب پیش می رود ، علاوه بر اینکه رضایتمندی شهروندان را در پی  خواهد داشت باعث افزایش کیفیت تردد و کاهش ترافیک نیز خواهد شد.

رئیس کمیسون عمران شورای شهر با حضور در پایانه مساربری بعثت نیز پروژه مذکور را مورد بازدید قرار داد و بر تسریع اجرای این پروژه برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به همشهریان و مسافران تاکید نمود.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
  1. ایمان گفت:

    سلام یک عضوشورا بایدنگاهش به مشکلات مردم شهرباشد تصمیمش باید براساس مصلحت شهرش باشدنه نگاه وتصمیمش براساس دیده گاه نماینده شهرباشد چون کارنماینده قانون گذاری نه…پس تلاش کنیم تلاش کن برای رفا عمومی مردم شهرمان زنده بادسیرجان سیرجانی امیدروزی که همه به این بصیرت برسیم