ساعت: ۱۵:۵۸ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۲/۱ شناسه خبر: 48693

جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی بخش مرکزی سیرجان با حضور شهباز حسن پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین در مسجد امام حسین (ع)نجف شهر برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی“سیرجان خبر” جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی بخش مرکزی سیرجان با حضور شهباز حسن پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین در مسجد امام حسین ع نجف شهر برگزار شد.

در ابتدا مکی ابادی معاون استاندار و فرماندار شهرستان سیرجان ضمن تقدیر و تشکر ویژه از مهندس سلطانی در این جلسه گفت: بیش از 90% درآمد دولت ،درآمدهای هزینه ای است بنابراین برای عمران و سازندگی به مشارکت وحمایت بخش خصوصی نیاز است .

وی افزود:توان بخش خصوصی یک توان معجزه آسا است و مثلث توسعه اقتصادی استاندار همان استفاده از توان بخش خصوصی در توسعه و آبادانی است.

نماینده مردم سیرجان هم در ادامه ضمن تقدیر وتشکر از مدیر عامل وشرکت جهاد نصر سیرجان افزود:در کنار تمامی مشکلات 5 میلیون و دویست بیکار در کشور وجود دارد؛یعنی 12% جمعیت جوانان ما بیکار هستند.

در ادامه مهندس سلطانی اظهار داشت:توان خود را در سال 97 بصورت مضاعف و مستمر برای توسعه بخش مرکزی به کار خواهیم گرفت .
وی خاطرنشان کرد:شرکت جهاد نصر در سال جاری بین 600تا 800نیروی کار به ویژه از بخش مرکزی را به کار خواهد گرفت و از طرحهای اشتغالزایی با محوریت آب ،دام،کشاورزی و ……استقبال خواهیم کرد .

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده