ساعت: ۱۰:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۴ شناسه خبر: 41451

جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان سیرجان با محوریت هماهنگی کمیته های هشت گانه تسهیلات نوروزی و با حضور اعضای این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی “سیرجان خبر” جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان سیرجان با محوریت هماهنگی کمیته های هشت گانه تسهیلات نوروزی و با حضور اعضای این ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
با توجه به نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز و آغاز مسافرت های نوروزی جلسه ستاد تسهیلات نوروزی به منظور ساماندهی مراکز مختلف شهری جهت پذیرایی از مهمانان نوروزی برگزار شد.
فرماندار سیرجان با اشاره به وضعیت ویژه شهرستان سیرجان در این خصوص گفت: سیرجان محور مواصلاتی و عبوری بسیاری از شهرهای کشور است و سالانه  مسافران نوروزی زیادی را پذیرا می باشد.

مکی آبادی اذعان داشت:از این رو بایستی آمادگی لازم جهت استقبال و میزبانی شایسته از مسافران نوروزی را داشته باشیم و تمهیدات لازم بایستی در این خصوص اندیشیده شوند.
معاون عمرانی فرماندار نیز با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در خصوص استقبال شایسته  از مسافران نوروزی گفت: کمیته های هشت گانه  استقبال، اسکان ، زیبا سازی، امنیتی، بهداشت و درمان، پشتیبانی، حمل ونقل و سوخت بایستی همچون سال های گذشته آمادگی لازم جهت استقبال  از مسافران نوروزی را داشته باشند و امکانات و خدمات ویژه را در اختیار آنان قرار دهند.
وی افزود: بنا داریم امسال کمیته گردشگری را نیز به کمیته های هشت گانه سال های قبل اضافه کنیم تا بتوانیم از فرصت تعطیلات نوروز استفاده کرده و مکان های گردشگری و جاذبه های دیدنی شهرستان را به مسافرانی که از سراسر کشور به سیرجان می آیند نشان دهیم.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده