ساعت: ۱۱:۴۴ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ شناسه خبر: 32641

جلسه ستاد پیشگری از وقوع جرم شهرستان سیرجان با حضور رئیس کل دادگستری استان کرمان در فرمانداری ویژه سیرجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” روز گذشته جلسه ستاد پیشگری از وقوع جرم شهرستان سیرجان با حضور رئیس کل دادگستری استان کرمان در فرمانداری ویژه سیرجان برگزار شد.

قاضی موحد گفت: تمام فعالیت‌های رسانه‌ای باید براساس مجوز از مراجع مربوطه باشد و شبکه‌های اجتماعی هم کنترل شوند و سایت‌هایی که مجوز فعالیت قانونی ندارند متوقف و مسدود و پس از مجوز به کار خود ادامه دهند.

وی در زمینه تشکیل ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی گفت: این ستاد با همفکری و همکاری در بخش‌های مختلف مدیران و هیئت‌های نظارت و اجرایی فعالیت دارد و در پی آن هستیم با پیشگیری از وقوع هر تخلف انتخاباتی بتوانیم یک انتخابات خوب را داشته باشیم.

رئیس کل دادگستری استان کرمان بیان کرد: اولویت کاری حوزه قضایی استان هم ارتقای اعتماد عمومی و ایجاد فضای نشاط و بستر مناسب برای حضور گسترده مردم در انتخابات است.

وی بیان داشت: باید تدابیری اتخاذ شود که از جرائم انتخاباتی جلوگیری و همه مراحل انتخابات مجرای قانونی را طی کند و یک کارگروه تشکیل شده تا حتی رسانه‌های مجازی هم تخلفات تبلیغاتی نداشته باشند.

موحد عنوان داشت: تاکنون این کارگروه در سیرجان و جیرفت به لحاظ تعدد سایت‌های خبری فعال شده است و سایت‌های غیرمجاز حق فعالیت ندارند و مسدود می‌شوند.

 

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده