ساعت: ۱۱:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۶/۰۱/۶ شناسه خبر: 42941
امام جمعه سیرجان در گفت و گو با سیرجان خبر:

امام جمعه سیرجان گفت:وظیفه همه مسئولین و مردم این است که برای تولید اشتغال دست به دست هم بدهند و اصل مهم گوش دادن و عمل کردن به دستورات رهبری و پرهیز از شعار دادن باشد.

امام جمعه شهرستان سیرجان در گفت و گو با خبرنگار “سیرجان خبر” در خصوص نام گذاری سال 96 توسط رهبر معظم انقلاب گفت: وظیفه همه مسئولین و مردم این است که برای تولید اشتغال دست به دست هم بدهند،خصوصا دولتمردان تا بتوان سالی پور رونق داشته باشیم اصل مهم گوش دادن و عمل کردن به دستورات رهبری و پرهیز از شعار دادن باشد.

حسینی در ادامه افزود:در سال ۹۵ آن چه گذشت بطور نسبی مورد رضایت رهبر معظم انقلاب بود و رهبر معظم انقلاب رضایت 100درصد را از مسئولین نداشته اند به همین جهت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) سال 96 را سال اقتصاد مقاومتی وتولید اشتغال نامیدند و بر روی اشتغال و تولید تاکید داشتند وامسال در زمینه تولیدو اشتغال بتوان قدم های بیشتر برداشته شود .

امام جمعه سیرجان اذعان داشت: امسال مسئولین باید بیشتر دقت کنند چون رکود اقتصادی و جوانان بیکار زیادی داریم و زمینه اشتغال فراهم شود.

وی در پایان گفت: امسال طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید هم تولید و هم مصرف داشته باشیم و کالای خارجی خریداری نشود و جلوی قاچاق گرفته شود.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده