ساعت: ۰۹:۱۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ شناسه خبر: 61123

یک سال از آسمانی شدن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می‌گذرد و در حالی‌ که دشمن گمان می‌کرد با ترور فرمانده غیور می‌تواند حاج قاسم و مکتب این شهید را به دست فراموشی بسپارد، اما سردار دلها زنده‌تر از همیشه در زندگی و یاد ملت ایران جاری است.

به گزارش “سیرجان خبر” حدود یک سال از شهادت سردار قاسم سلیمانی می‌گذرد و مردم همچنان در سوگ دوری از این اسطوره فراموش نشدنی داغدار هستند، اما یاد و مکتب حاج قاسم بیش از هر زمان دیگری در بین مردم زنده و جاری است.

گویی با شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی، زوایای دیگری از اخلاق، رفتار و منش این بزرگ مرد تاریخ ایران بر همگان نمایان شد و اقشار مختلف مردم را بر آن داشت تا با مطالعه زندگینامه، وصیت‌نامه و روایت‌های نزدیکانش، بینش و معرفت خود را نسبت به این قهرمان فراموش‌نشدنی ارتقا دهند به طوری که امروز الگوگیری از مکتب سلیمانی پررنگ تر و قوی‌تر از گذشته شده است.

شهید سلیمانی امروز به الگویی برای همه نسل‌ها با هر عقیده و سلیقه‌ تبدیل شده است و چنان محبوب قلب‌ها شد، که گویی کسی تصور نمی‌کرد روزی یک فرمانده نظامی بتواند به چنین محبوبیتی در دل مردم دست پیدا کند و البته حاصل سرباز بی‌ادعای ولایت بودن چیزی جز این هم نخواهد بود.

خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سیرجان خبر به مناسبت اولین سالگرد شهادت فرمانده دلها حاج قاسم سلیمانی گفت و گویی با شهروندان سیرجانی داشت و مردم شهرستان سیرجان شخصیت کاریزما، مردم‌داری، اخلاق‌مداری، صداقت و شجاعت سردار سلیمانی را رمز محبوبیت این بزرگ‌مرد می‌دانند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده