ساعت: ۰۹:۴۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۷/۶ شناسه خبر: 19588

در پی استعفای مهندس وحیدی از سمت ریاست اداره راه و شهرسازی شهرستان سیرجان مهندس محمدعلی حسینی به عنوان سرپرست جدید این اداره منصوب شد.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” در پی استعفای مهندس وحیدی از سمت ریاست اداره راه و شهرسازی شهرستان سیرجان مهندس محمدعلی حسینی به عنوان سرپرست جدید این اداره منصوب شد.
به مبنای این خبر پس از تصادف مرگبار در جاده گل گهر رئیس قبلی اداره راه و شهرسازی سیرجان با ارسال نامه ایی به اداره کل راه و شهرسازی استان استعفای خود را از سمت ریاست این اداره اعلام کرد.
وحیدی در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: به خاطر مسایل شخصی و گرفتاری‌هایی که داشتم و مسایلی مثل نبود اعتبار، نبود امکانات و توقعات بجا و به حق مردم استعفا دادم و وقتی فردی این همه مشکلات را می‌بیند و کاری از دستش برنمی‌آید بهتر است از سمتش کناره‌ گیری کند.
بر همین اساس استعفای وی از سوی مدیر کل پذیرفته شد و مهندس حسینی معاون اداره راه و شهرسازی شهرستان سیرجان به عنوان سرپرست این اداره منصوب شد.
مهندس حسینی گفت: بنده معتقدم فردی باید در این اداره به عنوان رئیس منصوب شود که بومی شهرستان سیرجان باشد و بنده گزینه مناسبی نیستم و بنده خوشحالم برای مردم خدمت کنم اما در این پست و مقام برای من سخت است اما هنوز معلوم نیست این پیشنهاد را بپذیرم ولی هم اکنون به عنوان سرپرست در این اداره خدمت خواهم کرد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده