ساعت: ۱۵:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ شناسه خبر: 41982

امام جمعه سیرجان گفت:دشمنان ما در هر کجای دنیا بدانند ملت ایران آمادگی کامل دارد و افتخار می کنند که در راه دین و کشورش به شهادت برسند و برای دفاع از ولایت آماده است که این پیام راهپیمایی باشکوه 22 بهمن امسال است.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی “سیرجان خبر” امام جمعه سیرجان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت:سبک زندگی ما باید فاطمی و علوی باشد و بهترین درس زندگی ما ولایت پذیری و دفاع از ولایت است که حضرت زهرا(س) جانش را در این راه تقدیم ولایت کرد.

حسینی اذعان داشت:این انقلاب که به همت امام راحل و شهدا تاسیس شده است و تا امروز نیز حفظ شده مقدمه ای برای آزادی قدس شریف از دست صهیونیست ها و رهایی ملت مظلوم از دست مستکبران و مقدمه ای برای آغاز انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) است.

وی در خصوص حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت:ملت غیور ایران در تمامی صحنه ها حضور دارد و از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع جانانه می کند و در راه کشور از جان خویش می گذرد.

حسینی اظهار داشت:مردم ایران با توکل و امید به خدا در مقابل دشمنان و مستکبران ایستادگی می کنند و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) هستند و از ولایت تبیعت می کنند.

خطیب جمعه سیرجان در ادامه افزود:امروز در راهپیمایی 22 بهمن همه احزاب و سلیقه ها به میدان آمدند و زمانی که بحث مقابله با دشمن باشد همه با هم و متحد به مقابله با دشمن می آیند و همه در برابر دشمن در سایه ولایت فقیه متحد هستند.

وی گفت:مردم شجاع ایران اسلامی به سردمداران آمریکا فهماندند که ما از تهدیدهای دشمنان نمی ترسیم و نه امیدوار به خنده دشمن و نه از تحریم می ترسیم بلکه دشمن باید از اقتدار ما بترسد.

حسینی در خصوص آمادگی ملت ایران اذعان داشت:دشمنان ما در هر کجای دنیا بدانند ملت ایران آمادگی کامل دارد و افتخار می کنند که در راه دین و کشورش به شهادت برسند و برای دفاع از ولایت آماده است که این پیام راهپیمایی باشکوه 22 بهمن امسال است.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده