ساعت: ۱۴:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۰/۶ شناسه خبر: 40892

به مناسبت حماسه تاریخی 9 دی، جمعی از مسئولین شهرستان سیرجان به بیان نظرات و دیدگاه های خود در این رابطه پرداختند.

امام جمعه شهرستان سیرجان در گفت وگو با خبرنگار سرویس حماسی “سیرجان خبر” گفت: 9دی حماسه ای بود که مردم با حضورشان این حماسه را خلق کردند.

حسینی اظهار داشت: مردم در این حماسه در دفاع از اسلام و ولایت ثابت قدم بودند و تو دهنی محکمی به آمریکا و ایادی داخلی زدند و توصیه میکنم که این حماسه را  فراموش نکنند و همیشه مراسم  روز 9 دی را هر چه با شکوه تر و هر سال پر رنگ تر از سال قبل برگزار کنیم .

وی در پایان افزود: امسال مراسم 9 دی در سیرجان ساعت 9:30 در مسجد امیرالمونین (ع) برگزار می شود و تقاضا میکنم که همه مردم و اقشار با هر نوع سلیقه ای در این مراسم شرکت کنند که حضورشان به معنای مقابله با استکبار و دشمنان اسلام است.

فرمانده سپاه سیرجان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است و در این روز بسیجیان همراه با ملت جهت میثاق با ولی امر مسلمین جهان به صحنه می آیند.

سرهنگ مهدوی فرد اذعان داشت: امسال با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در مباحث داخلی و خارجی کشور و بدعهدی های کشورهای خارجی، روز 9 دی نسبت به سال های گذشته از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی گفت: به همین منظور برنامه ریزی خاصی صورت گرفته است تا بسیجیان، اقشار متخصص بسیج و بسیج مساجد و محلات در مراسم حماسه 9 دی شرکت کنند که این برنامه به صورت مردمی و به میل و رغبت بسیجیان صورت می گیرد.

فرمانده سپاه سیرجان در پایان افزود: از مردم شریف سیرجان و بسیجیان گرانقدر جهت حمایت به ندای لبیک رهبر انقلاب و امام جمعه محترم شهرستان در برنامه حضور یابند و با حضورشان ثابت کنند که مردم سیرجان ولایی و پشتیبان ولایت فقیه هستند.

امام جمعه بلورد در خصوص مراسم 9 دی اظهار داشت: حرکت 9 دی مردم نتیجه ایمان، اتحاد و بصیرت بود و مردم ثابت کردند در همه شرایط پشتیبان ولایت هستند.

افضلی پور گفت: مردم به پشتیبانی از ولایت، فتنه گران و دشمنان را عقب زدند و سیلی محکمی به آنها وارد کردند.

امام جمعه پاریز در این خصوص گفت:  9 دی خاتمه فتنه 88 بود و حضور مردم ولایی در صحنه قاعله فتنه را خواباند و یک روز ماندگار را در تقویم جمهوری اسلامی ثبت کرد.

کرمانی در ادامه افزود: گذشت سال ها نباید باعث بشود که این حماسه مهم کم رنگ شود و هرسال هرچه با شکوه تر برگزار گردد.

امام جمعه زیدآباد نیز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: 9 دی در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز بصیرت و بیعت امت با ولایت نامگذاری شده است.

عاقلی اذعان داشت: روز 9 دی برای همیشه باید قدر دانسته شود و برنامه های بسیار مهم و غیرتمندانه در این خصوص برگزار شود تا همه بدانند که مردم شریف جمهوری اسلامی؛ مردمی ولایت مدار و غیرتمند هستند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده