ساعت: ۱۵:۰۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ شناسه خبر: 51311

صالحی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در سیرجان گفت:دانشگاههای فنی و حرفه ای از بزرگترین دانشگاههای کشور هستند که در آموزش های مهارتی خوب کار می کنند.

به گزارش “سیرجان خبر” فرماندار سیرجان همچنین با اشاره به اینکه از محل اعتبارات شهرستان برای طرح های عمرانی و حصار کشی آموزشکده پسرانه فنی شهید کرانی سیرجان 3میلیارد ریال اختصاص یافته است گفت: لازم است  دانشگاه فنی و حرفه ای کشور نیز در خصوص اتمام طرح های نیمه تمام در سیرجان اقدام کند.
در این جلسه حجه الاسلام سیدمحمود حسینی امام جمعه سیرجان هم بر ضرورت رفع مشکلاتی که ناشی از کمبود اعتبارات عمرانی است تاکید کرد و گفت: دانشجویان امانت های این ملت به دست ما هستند و توجه به کیفیت آموزش مهم است.
صالحی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور هم در این نشست ضمن تاکید بر پیگیری مشکلات مراکز آموزشی سیرجان گفت: دانشگاههای فنی و حرفه ای از بزرگترین دانشگاههای کشور هستند که در آموزش های مهارتی خوب کار می کنند و امروزه استان کرمان با 15آموزشکده و دانشکده که 11هزار نفر جمعیت دانشجویی دارند، در آموزش های مهارتی در کشور جایگاه برتر را کسب کرده و پیشتاز است.

وی افزود: بر اساس اطلاعات و آمار موجود 75درصد از دانش آموختگان این مراکز جذب بازار کار شدند و در خیلی از رشته ها 100درصد این فارغ التحصیلان وارد بازار کارمتناسب با رشته های خود شدند.
در پایان این جلسه ساختمان سلف سرویس جدید آموزشکده فنی شهید کرانی سیرجان به بهره برداری رسید .بگفته آقای وحید صادقی رئیس آموزشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی این ساختمان با زیربنای 800مترمربع وصرف 15میلیاردریال از اعتبارات این آموزشکده احداث شده و ظرفیت 600نفر را دارد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده