ساعت: ۱۵:۴۲ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰ شناسه خبر: 28446

چندی پیش خبری مبنی بر اینکه یک مفتی سعودی ادعا کرده که قبر ابن ملجم قاتل حضرت امام علی(ع) در شمال تهران قرار دارد منتشر شد که باعث شد این مفتی وهابی مورد تمسخر بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار بگیرد. ولی انگار این خواب زدگی مفتی های سعودی تمامی ندارد و این بار گرد و غبار شهر اهواز را سوژه کردند.

به گزارش “سیرجان خبر” چندی پیش خبری مبنی بر اینکه یک مفتی سعودی ادعا کرده که قبر ابن ملجم قاتل حضرت امام علی(ع) در شمال تهران قرار دارد منتشر شد که باعث شد این مفتی وهابی مورد تمسخر بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار بگیرد. ولی انگار این خواب زدگی مفتی های سعودی تمامی ندارد و این بار گرد و غبار شهر اهواز را سوژه کردند.

در ادامه دروغگویی های شاخ دار تروریست های داعشی و حامیان آنها در فضای مجازی این بار شیخ عبدالعزیز شریف مفتی سعودی وهابیت در این کشور، تصویر آیت الله جزائری امام جمعه اهواز در راهپیمایی ۲۲ بهمن را به عنوان زیاد شدن بوی تعفن کشته شدگان حوالی فلوجه در کربلا معرفی کرده است!!!

در حالی این ادعای مفتی عربستانی و یارانشان صورت گرفته که تصویر مربوط به راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۲ در گرد و غبار اهواز بوده است!

دروغ شاخ دار داعش درباره گرد و غبار اهواز ! +عکس

 

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده