ساعت: ۰۷:۵۶ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ شناسه خبر: 13758

کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی تصویب کرد: آن دسته از کارکنان دولت که سالانه ۱۲ میلیون تومان حقوق می‌گیرند، از پرداخت مالیات در سال آینده معاف شوند.

به گزارش“سیرجان خبر” به نقل از تسنیم،اسماعیل جلیلی عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه این کمیسیون، گفت: جلسه کمیسیون تلفیق مجلس با حضور معاون نظارت راهبردی رئیس جمهور و نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس و دیوان محاسبات برگزار شد.

وی در ادامه به مهم‌ترین مصوبات جلسه کمیسیون تلفیق اشاره کرد و در این باره اظهار داشت: در جلسه عصر امروز تلفیق، بحث واگذاری‌ها و معادن مورد بررسی قرار گرفت که تعدادی از اعضا پیشنهاد دادند که دریافت عوارض از معادن کشور تا سقف 30 درصد افزایش یابد و درآمدهای آن به خزانه دولت واریز شود؛ این پیشنهاد نهایتاً پس از بحث و بررسی، به تصویب کمیسیون تلفیق رسید.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس تصریح کرد: در بخش دیگری از این جلسه به تمامی دستگاه‌ها اجازه داده شد تا اموال غیرمنقول از قبیل زمین و ساختمان را که به آن‌ها نیازی ندارند یا تغییر کاربری دهند و یا آن‌ها را بفروشند و منابعش را صرف توسعه همان شهر کنند.

جلیلی به بررسی پیشنهادات معافیت‌های مالیاتی در جلسه امروز کمیسیون تلفیق اشاره کرد و گفت: در این جلسه، کمیسیون تصویب کرد که آن دسته از کارکنان دولت که تا سقف 12 میلیون تومان در سال حقوق دریافت می‌کنند، از مالیات معاف شوند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده