ساعت: ۱۳:۲۸ منتشر شده در مورخ: ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ شناسه خبر: 62043

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیرجان گفت: در کنار تمام محدودیت های حاصل از تحریم و شیوع بیماری کرونا رشد قابل توجهی در حوزه صدور مجوزهای صنعتی و جذب سرمایه گذار داشته ایم.


به گزارش “سیرجان خبر” رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیرجان گفت: در سال گذشته در کنار تمام محدودیت های حاصل از تحریم و شیوع بیماری کرونا رشد قابل توجهی در حوزه صدور مجوزهای صنعتی و جذب سرمایه گذار داشته ایم که این نشان از همت والای فرزندان پر تلاش این مرزوبوم دارد.

محمدرضا خواجویی اذعان کرد: مقایسه شاخص هایی همچون تعداد جوازهای صادر شده، میزان جذب سرمایه گذاری کل و اشتغال مولد و پایدار حوزه صنعت و معدن در 3 سال گذشته نشانگر سیر صعودی شاخص ها و در نتیجه، رشد و توسعه صنعتی شهرستان است. شایان ذکر است بررسی شاخص های فوق الذکر از ابتدای سال جاری تا کنون نسبت به مدت مشابه در سال های گذشته، رشد قابل محسوسی داشته است.

وی گفت: این نوید را می دهد که در سال 1400 به مراتب شاهد رشد و توسعه خیره کننده ای خواهیم بود و در سال 99 سهم اداره صمت از اشتغال تعهد شده فراتر رفت و از مرز 4600 نفر عبور کرده است که این آمار بدون احتساب آمار اشتغال در مجموعه توانمند و پویای معدنی و صنعتی گل گهر بوده است.

خواجویی بیان کرد: امیدواریم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحت امر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بتوانیم در سال جاری که مزین به شعار« تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» است، با حفظ وحدت موجود میان مسئولان شهرستان، معضل بیکاری را برای همیشه در شهرستان سیرجان رفع نماییم.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سیرجان گفت: با توجه به انتخابات در پیش رو امیدوارم مردم فهیم و با بصیرت سیرجان بار دیگر حماسه حضور و مشارکت حداکثری خود را در پای صندوق های رای به نمایش بگذارند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده