ساعت: ۰۸:۰۰ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۳/۰۵/۱۶ شناسه خبر: 18559

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان از دستاوردهای نیروی انتظامی در اجرای طرح سه روزه امنیت اجتماعی در سیرجان خبرداد.

به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی “سیرجان خبر”، سرهنگ هادی ثمره فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان صبح روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران از دستاوردهای نیروی انتظامی در اجرای طرح سه روزه امنیت اجتماعی در سیرجان خبرداد.

سرهنگ ثمره گفت: در راستای ارتقاء سطح امنیت اجتماعی در سیرجان و با همکاری دستگاه قضا طرح سه روزه امنیت اجتماعی در سیرجان اجرا شد که نتایج بسیار خوبی همراه شد.

وی اظهار داشت: راه اندازی گشت نامحسوس می تواند از بسیاری مشکلات بکاهد ، در این طرح مامورین به صورت کاملا شخصی در سطح شهر حضور دارند و در صورت بروز حوادث در محل حاضر می شدند واین خود می تواند عاملی باشد که بسیاری از مجرمین را در محل حادثه و صحنه جرم دستگیر کرد.

ثمره افزود: در این طرح 106متهم تحت تعقیب که مراجع قضایی پیگیر دستگیری آن ها بودند توسط مامورین انتظامی دستگیر شدند و در بحث مواد مخدر 65منزل که عامل فروش مواد مخدر صنعتی و سنتی و مشروبات الکلی بودند، پلمپ شدند و هر خرده فروشی که در شهرستان سیرجان دستگیر شود بلافاصله منزل شخص پلمپ خواهد شد.

فرمانده انتظامی سیرجان خاطرنشان کرد: در این طرح 700سارق جرائم دستگیر شدند که بازتاب بسیار خوبی در سطح شهر ایجاد کرد، همچنین در این طرح با کشف 25قاچاقچی دارو، 1310 لیتر سوخت قاچاق، 351عدد ماهواره غیر مجاز، 2قبضه سلاح گرم و 490قبضه سلاح سرد کشف شد.

 

 

 

 

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده