ساعت: ۰۳:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ شناسه خبر: 61110

در پی کمبود روغن خوراکی در فروشگاه های سطح شهر، فرماندار ویژه شهرستان سیرجان دستور رسیدگی سریع موضوع و بررسی دلایل کمبود روغن خوراکی در سیرجان را صادر کرد.

به گزارش “سیرجان خبر” سهراب بهاالدینی درگفت وگو با خبرنگار “سیرجان خبر” گفت: با توجه به اینکه طی روزهای اخیر روغن خوراکی در شهرستان سیرجان دچار کمبود و اختلال در نظام توزیع و نیز احتمال وقوع احتکار از سوی برخی عمده‌فروشان، از رییس اداره صمت خواسته شده با راه‌اندازی گشت های ویژه، از کلیه عمده فروشی‌ها و انبارها بازدید و در صورت مشاهده هر گونه احتکار با متخلفین برخورد قاطع انجام شود.

وی اذعان کرد: با هماهنگی‌های انجام شده از سوی فرمانداری و رییس اداره صمت، بزودی محموله‌های روغن خوراکی از طریق شرکت‌های تعاونی و صنوف در شهرستان توزیع خواهد شد.

فرماندار شهرستان سیرجان با تاکید بر اینکه بازرسان تمام تلاش خود را برای جلوگیری از سو استفاده افراد سودجو و فرصت طلب به کار گرفته اند، متذکر شد: به لحاظ شرایط اقتصادی حاکم بر بازار به منظور جلوگیری از کمبود و نوسان نامتعارف قیمت‌ها به ویژه در خصوص اقلام اساسی و پرمصرف، بازرسان سازمان‌های صمت با مشارکت سایر دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط و انجام گشت‌های متعدد، اقدامات نظارتی و بازرسی خود را بر بازار افزایش خواهند داد تا از این طریق مانع از هرگونه گران فروشی و سو استفاده برخی از سودجویان شوند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده