ساعت: ۰۹:۵۵ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ شناسه خبر: 42610
فرمانده انتظامی سیرجان:

فرمانده انتظامی سیرجان از کشف 155 کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری 44 خرده فروش در راستای اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبرنگار سرویس حوادث “سیرجان خبر” سرهنگ محمرضا ایران نژاد اظهار داشت:ماموران انتظامی سیرجان در اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر توانستند پس از شناسایی فروشندگان مواد مخدر در نقاط مختلف شهری و حومه سیرجان در چندین عملیات منسجم تعداد 44 خرده فروش و قاچاقچی مواد مخدر را دستگیر کنند و از مخفیگاه این قاچاقچیان مقدار 155 کیلوگرم انواع مواد مخدر از جمله تریاک،حشیش،شیشه و هرویین را کشف کنند.

وی تصریح کرد:طرح برخورد با خرده فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر با هدف احساس امنیت مردم،تامین آسایش و آرامش آنان و مبارزه با مجرمان و هنجارشکنان و پاکسازی نقاط آلوده شهر سیرجان و شهرهای همجوار با استفاده از حداکثر امکانات انتظامی شهرستان به اجرا گذاشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان،اجرای این طرح را در بالا بردن میزان امنیت عمومی با همکاری مردم بسیار موثر دانست و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه خرده فروشی مواد مخدر،ناهنجاری،پاتوق سازی منازل جهت استعمال مواد مخدر بلافاصله مراتب را با شماره تلفن 110 و 128 به نیروی انتظامی گزارش دهند.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده