ساعت: ۱۵:۳۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۴ شناسه خبر: 49050

امام جمعه سیرجان گفت:دشمن بنای اختلاف و چند قطبی کردن مردم را برای براندازی نظام اسلامی دارد و ایستادگی و اتحاد در برابر توطئه‌ها، شکست آمریکا را رقم زده و امروز هم سران مستکبر آمریکا شکست خورده عزم و اراده ملت ایران هستند.

به گزارش “سیرجان خبر” حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سیرجان با اشاره به سخنان سخیف وزیر امور خارجه آمریکا اظهار داشت: استکبار جهانی به ویژه آمریکا از بدو پیروزی انقلاب تا کنون راه‌های خصومت و دشمنی با ملت ایران را طی کرده و امروز هم ایران‌هراسی را بیشتر به خاطر دوشیدن ثروت برخی کشورهای عرب در منطقه و فروش سلاح‌های خود به آنان دنبال می‌ند.

امام جمعه سیرجان توجه به اتحاد و همبستگی را موجب پیروزی در برابر استکبار عنوان کرد و گفت: دشمن بنای اختلاف و چند قطبی کردن مردم را برای براندازی نظام اسلامی دارد و ایستادگی و اتحاد در برابر توطئه‌ها، شکست آمریکا را رقم زده و امروز هم سران مستکبر آمریکا شکست خورده عزم و اراده ملت ایران هستند.

وی افزود: ترس آمریکا و اروپا از پیروزی مردم عراق و لبنان در انتخابات است و می‌دانند در این انتخابات مردم اقتدار و حاکمیتشان در برابر آمریکا و متجاوزان و ظالمان قطعی است، لذا می‌خواهند با این حرف‌ها و تهمت‌ها به ایران اسلامی حضور خود را در منطقه به عنوان تامین امنیت جلوه دهند اما غافل از اینکه مردم منطقه هم امروز، دشمن را شناخته و با دشمن کنار نخوهند آمد و ظلم و ستم را نابود می‌کنند.

حسینی توجه جدی به اقتصاد مردم، اشتغال و تولید را اولویت کاری مسئولان دانست و افزود: اقتصاد مقاومتی، تولید و مصرف کالای ایرانی و اشتغال عامل موفقیت در رفع مشکلات است.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده