ساعت: ۱۰:۵۳ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۲/۱۲/۱۰ شناسه خبر: 14717

رئیس دادگستری شهرستان سیرجان گفت: در آینده‌ای نزدیک دفتر مشاوره و ارشاد در دادسرای عمومی و انقلاب سیرجان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش“سیرجان خبر” محمود علیزاده در نخستین جلسه شورای فرهنگی حوزه قضایی شهرستان سیرجان که با حضور معاون فرهنگی دادگستری کرمان، مقامات قضایی شهرستان و رابطان فرهنگی در محل دادگستری سیرجان تشکیل شد، اظهار کرد: کار و تلاش در حوزه فرهنگی بسیار با اهمیت و مهم است.

رئیس دادگستری شهرستان سیرجان افزود: به همین منظور تصمیم گرفته‌ایم واحد فرهنگی و روابط عمومی را مستقل و جدا کنیم تا بتوانند در این حوزه بهتر و بیشتر فعالیت کنند.

علیزاده خاطرنشان کرد: در آینده‌ای نزدیک دفتر مشاوره و ارشاد در دادسرای عمومی و انقلاب سیرجان راه‌اندازی می‌شود تا فعالیت‌ها بهتر و روان‌تر انجام شود.

معاون فرهنگی دادگستری کرمان نیز در این نشست،اظهارکرد: در حوزه فرهنگی در سطح کشور و قوه قضائیه کارهای بسیاری می‌توان انجام داد.

محمدباقر اسلامی افزود: بایستی اقدامات فرهنگ دینی و اسلامی به شکل زیربنایی انجام شود و در این زمینه بایستی نیروها و خانواده‌های آنان را کمک و یاری کرده و مقداری از مشکلات آنها بکاهیم‌.

اسلامی تصریح کرد: فعالیت‌های امور فرهنگی صرفاً اقداماتی در حوزه نماز و امثال این نیست، بلکه خیلی وسیع‌تر از این امر است.

وی خاطرنشان کرد: مهمترین فعالیت‌های معاونت فرهنگی، اقدامات درون سازمانی است‌.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده