ساعت: ۱۳:۲۷ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۷/۰۳/۸ شناسه خبر: 49111

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس گفت: استعفای وی هیچ دلیل سیاسی نداشته و ندارد، زیرا تمام جریانات، گروه ها، فعالین سیاسی با استاندار نهایت همکاری را داشتند.

 به گزارش“سیرجان خبر” شهباز حسن‌پور بیگلری عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در رابطه خبر استعفای استاندار کرمان اظهار داشت: استاندار پروژه هایشان را با قدرت، درایت و با ابتکار عمل پیگیری می کردند اما روز گذشته با اصرار و بنا به دلایل شخصی استعفای خود را تقدیم وزارت کشور کردند.

وی ادامه داد: مجمع نمایندگان استان جمعا از وی درخواست کردند که حداقل تا پایان دولت به فعالیت خود ادامه دهند اما متاسفانه وی قبول نکرد.

نماینده مردم سیرجان در مجلس دهم دلیل استعفای استاندار کرمان را شخصی اعلام کرد و گفت: استعفای وی هیچ دلیل سیاسی نداشته و ندارد، زیرا تمام جریانات، گروه ها، فعالین سیاسی با استاندار نهایت همکاری را داشتند.

حسن پور گفت: روحیه جهادی آقای رزم حسینی از موفقیتشان در کار بود که توانست در مجموع استان یک وفاق و همدلی به وجود بیاورد.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در خانه ملت در پاسخ به این سوال که آیا وزیر کشور با استعفای وی موافقت کرده یا خیر، گفت: بله با استعفای وی از سوی وزارت کشور موافقت شده و استان در شرایط فعلی دچار یک بحران مدیریت خواهد شد.

لینک کوتاه:
ارسال نظر

نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده