ساعت: ۰۹:۳۱ منتشر شده در مورخ: ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ شناسه خبر: 58992

علی سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان گفت: در رزمایش سراسری کمک مومنانه نیز ده هزار ماسک رایگان از سوی بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در بین نیازمندان توزیع می شود.

سلیمی دریابیگی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در گفتگو با خبرنگار “سیرجان خبر” گفت: شیوع ویروس کرونا در کشور لذت خوشی فرارسیدن سال نو را از مردم ما گرفته است، ولی دیدن این همدلی و وحدت و تلاش بی وقفه و مجاهدانه و داوطلبانه مردم برای رفع این بحران، شیرینی دل نشین تری را برای ما بوجود آورده است.

سلیمی مطرح کرد: با توجه به راه اندازی کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی در شهرستان سیرجان حضور دانشجویان متخصص، جوان، پرانگیزه، جهادی و انقلابی، وخلا کمبود ماسک در سطح کشور که باعث تشدید بار روانی منفی ایجاد شده در جامعه میشد، تصمیم گرفتیم به مدد حضرت بقیهالله، از ظرفیت موجود درراستای حل مشکل و مسئله بوجود آمده استفاده کنیم.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان تصریح کرد: باهمکاری ناحیه بسیج دانشجویی استان و ناحیه مقاومت بسیج سپاه سیرجان همه نیازمندی‌ها برای تشکیل کارگاه تولید ماسک فراهم شد و همچنین با استقبال خوب دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های شهرستان سیرجان و خواهران جهادگر بسیجی سطح شهرستان توانستیم از اواسط اسفند ماه کار تولید ماسک را در کارگاه شروع کنیم و حتی در روز تحویل سال نو نیز کار تولید ماسک را تعطیل نکردیم تا کمبود ماسک در شهرستان را جبران کنیم.

وی با اشاره به اهمیت رعایت موارد بهداشتی و اولویت قراردادن حفظ سلامت افراد حاضر در کارگاه بیان کرد: حدودا ۲۵ نفر خیاط بسیجی ثابت در شیفت‌های مختلف در طی روز از صبح تا عصر در کارگاه‌ تولیدی مجزا، ضدعفونی شده و با لحاظ همه موارد بهداشتی حضور داشتند.

سلیمی دریابیگی افزود: با تلاش جهاد گران الحمدالله با پیشرفت خوبی که در تولید ماسک دست یافتیم و ۲ نوع مختلف از انواع ماسک در کارگاه تولید شده است.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان اظهار کرد: در رزمایش سراسری کمک مومنانه نیز ۱۰ هزار ماسک رایگان از سوی بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

لینک کوتاه:
نظرات
هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده